Home EVLİLİK Aldatan kadın nasıl anlaşılır ?

Aldatan kadın nasıl anlaşılır ?

0 531

Aldatma sadece kadınların sorunu olmaktan çok ileride.Erkeklerde aldatmanın acısını yüreklerinde hissediyorlarmış.Bir kadının ihanetini ortaya çıkarmak için şüphelenen erkek milletinin nelere dikkat emesi gerektiğine dair ipuçlarını sizlerle paylaşıyorum.

Evli çiftlerin en büyük sorunlarından biri aldatma ve aldatılma şüphesi, evliliklerin yıpranmasında en büyük etkendir.Erkekler kadınlara göre aldatmaya daha yatkındır.He insan kadın erkek fark etmeksizin aldatmaya müsaittir herkes aldatılabilir.Birlikte olduğunuz kadının sizi aldattığından şüphelenmiyorsanız ve ben kesinlikle aldatılmam şeklinde düşünüyorsanız en büyük risk grubu içerisindesinizdir.

Bir kadının sizi aldattığını düşünmüyorsanız bir aldatılma mağdurusunuz demektir.Paranoyaklığa kaçmayan bir şüphe her zaman iyidir eşinize karşı daha ilgili bir hale gelmenize yardımcı olur.

İşten geldiğinizde evde sürekli bakımsız ve ev kıyafetleriyle gördüğünüz eşiniz son zamanlarda çok bakımlı ve seksi kıyafetler giymeye başlamış olursa dikkat edin.

Karınızın sizi aldattığını anlamak için eskiye göre nasıl davrandığına bakın.

Genellikle evde vakit geçiren eşiniz uzun süreler boyunca dışarıda vakit geçirmeye başladıysa bu durumda şüphelenmenizi gerektirecek bir durumdur.

Gün içerisinde cep telefonuyla genellikle sizi arammayan ve sabah evden çıkıp akşama kadar görüşmediğiniz karınız birden bire sizi sıkça aramaya başladıysa da aldatılıyor olabirsiniz

Bir çok erkek karısının kontrollerinden sıkıldığı için tatmin edici cevaplar veremediğinden, eşlerinin aldatıldığını düşünmesine neden olur.

Aldatıldığını düşünen kadın her zaman çok tehlikeli olur.Telefon sizin işlerinizin ne kadar süreceğini kaçta eve geleceğinizi falan sormak için bahane arıyorsa aldatılıyorsunuzdur.

NO COMMENTS

Leave a Reply