Instagram'da mutlaka takip etmeniz gereken 6 dekorasyon hesabı

Instagram hayatımızın her alanında. Instagram sayesinde dünyanın her yeriyle bağlantımız var. Ondan fikir alıyoruz, farklı mekânlar öğreniyoruz, sevdiğimiz kişileri takip ediyoruz ve ilham alıyoruz. Biz de günlük dekorasyon ilhamınız için Instagram’da mutlaka takip etmeniz gereken hesaplarını sizler için derledik.

1. @homepolish

1.9MN takipçisi olan bu hesapta mutfaktan yatak odasına çalışma alanlarından aksesuarlara birçok konuda fikir edinebilir ve ilham alabilirsiniz.

2. @westelm

West Elm aslında 2002’de Brooklyn’de kurulan ve mobilya üreten bir marka aslında. Ürettikleri her şey o kadar güzel ki Instagram’da dekorasyon denince akla gelen ilk hesaplardan biri. 2MN takipçileri ne kadar başarılı olduklarının göstergesi!

3. @apartmenttherapy

2001’de iç mimar olan Maxwell Ryan’ın müşterilerine hazırladığı haber bülteni olarak Apartment Therapy 2004’de bir medya şirketi haline geldi ve Instagram’da da zamanla büyük kitlelere ulaşmayı başardı. Dekorasyona dair her şeyi bulabileceğiniz internet sitelerinin yanı sıra Instagram’da paylaştıkları dekorasyon öneri ev görselleri oldukça ilham verici.


4. @dominomag

Domino, aksesuardan mobilyaya birçok aksesuarı satın alabileceğiniz bir marka. Ama internet siteleri ve sosyal medya hesaplarında ilham verici fikirler ve dekorasyon önerileri paylaşıyorlar. Mutlaka takip edilmesi gereken harika bir hesabın 1MN takipçisi bulunuyor.

5. @vogueliving

Ünlü Vogue dergisinin dekorasyonla ilgili paylaşımlar yaptığı bir hesap Vogue Living. Klasiğin dışına çıkan, sanatsal mobilya ve aksesuarla ufkunuzu açacak birçok görünümle karşılaşabilirsiniz.