EKİM 2019 AYLIK BURÇ YORUMLARI

Güneş yükselen ya da ay burcu KOÇ olanlar
Genel: Ekim sizler için, yeteneklerinizi ortaya koyacağınız bir deneme ayı olabilir sizler için. Daha iyi daha düzgün bir yaşam için adımlarınızı akıllıca atmalısınız. Çok çalışmanız ve sadece şansa güvenmeden ilerlemeniz gereken bir dönem. Kariyerinizde yoğun çalışmalar olabilir ve sorumluluğunu aldığınız işlerinizi tamamlamalısınız.. Maneviyatla ilgili bilginizi artıracağınız bir aydasınız… Bu süre zarfında, pek çok konuda zorluklar olacak fakat mücadele etmekten vazgeçmemelisiniz. Her eylemi dikkatli bir şekilde yapmanız gerekir. Evli ve çocuk sahibi Koçlar, Çocuklarınızın gelişimi sizi mutlu edecek ay boyunca. Büyük başarılarınız, zorlu mücadelenizin mükafatı olacak sizlere. Genel çalışmalarda kendinize güvenmelisiniz ve karar verirken tereddüt etmemelisiniz. Sağlığınız da bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz, sıkı bir diyet programı ile fazla kilolarınızı verebilir daha sağlıklı bir yaşam tarzını benimseyebilirsiniz.

Aşk İlişkisi: Bekar olanlar, ilgi duyduğunuz kişi ile yeni bir aşk ilişkisi başlatmanın tam zamanı. Aşk ile ilgili beklentilerinizin gerçekleşeceği bir aydasınız. Görüntünüze dikkat ederek korkularınızı alt ederek yeni ilişkilerin keyfine varacaksınız. Evli ve ilişkisi devam edenler ise ay boyunca empati kurmalı. Davranışlarınızı kontrol etmelisiniz. Bu sayede huzura erişebilirsiniz.

Finans: Mali konularda taahhütlerin yerine getirilmesinde gecikmeye neden olan durumlar zorlayabilir sizleri. Karar ve yükümlülüklerde aceleci olmayın. Arkadaşlarla olan güvenilir ilişkileriniz zor zamanlarda finansal yardım sağlamada yardımcı olacak sizlere. Kişisel ihtiyaçlarınız için bazı ek harcamalar yapabilirsiniz.

Kariyer: Bu ay boyunca kariyerinizdeki ilerleme beklediğinizden yavaş ilerleyebilir. Görevlerinizde duyarlı ve daha disiplinli olmalısınız. Öfkenizi küçük şeylere yansıtmamaya dikkat edin. Görevlerinizin tamamlanmasında çoğunlukla yardımcı olacak iletişime öncelik verin. Şeffaf olmalı resmi işlerinizde hiç bir şeyi atlamamaya dikkat etmelisiniz. Tamamlanmaya yakın olacak projelere özellikle dikkat etmelisiniz. Fikirleriniz ticari tartışmalarda ve müzakerelerde kabul görecek yeter ki kararlı olun. Bazı hassas konularda size karşı çıkmaya çalışacak meslektaşlarınız olabilir. Herkesin görüşünü dikkate alarak kararlar almalısınız.

Sağlık: Bu ay psikolojinize dikkat etmelisiniz. Ruh sağlığınızda ki gerginlik beden Sağlığınızın durumu da etkileyebilir. Yüksek tansiyon ve eklem ağrıları yaşayabilirsiniz. Eşiniz ve çocuklarınızın sağlıkları ile ilgilenmeniz gerekebilir.

Öğrenciler: Bu ay kendinden emin tavrınız ile, Projelere olan ilginiz daha fazla bilgi ve memnuniyet ile odaklanacaksınız... Konsantrasyonunuzu iyileştirebilecek ve aktivitelere odaklanabileceksiniz.

Uğurlu tarihler: 1,3,8,9,10,11,13,14,16,17,19,20,21,24,25,26,27,30.
Dikkat etmeniz gereken tarihler: 2,4,5,6,7,12,15,18,22,23,28,29.


Güneş yükselen ya da ay burcu BOĞA olanlar
Genel: Bu ay genel çalışmalarınız ve aktiviteleriniz için sürekli destekleyici enerjiler ile karşı karşıyasınız. İsteklerinizi gerçekleştirmek için bazı ekstra çabalar içinde olmanız gerekebilir. Sosyal hayatınızda oldukça rahat bir şekilde, keyif alacağınız ve genellikle memnun olacağınız yeni insanlar tanıyarak iletişimde başarılı olacaksınız. Finansal olarak, bu dönem büyük rahatlama sağlayacağınız fırsatlar söz konusu sizler için. Tasarruf planlarınızı sistematik olarak iyileştirebilirsiniz. Yeni deneyim ve başarı sağlayabilecek alanlara yönelebilir gelirinizi artırabilirsiniz. Beklemedeki faaliyetlerinizi bitirme konusundaki dikkatiniz size büyük rahatlama sağlayacaktır.

Aşk İlişkisi: Aşkı hayatınızda huzur güven ve tutku hakim ay boyunca. Sevginizi karşılıklı olarak güçlendirecek ve evlilik ya da devam eden ilişkinizi daha güzel bir ilişki haline getireceksiniz. Aşk hayatınızdaki iletişiminizin güçlenmesi tüm kaygılarınızdan özgürleştirecek sizleri. Dikkat etmeniz ertelememeniz gereken konu Aptalca davranışları ile huzurunuzu bozabilecek sözde yakınlarınız ya da arkadaşlarınızın etkisinde kalmamak ve hadlerini geciktirmeden bildirmeniz olmalı. Bekar ve ilişkisi olmayan Boğalar sizler de sürpriz bir aşk ilişkisinin içinde olabilirsiniz.

Finans: Bu ay farklı noktalardan finansal faydalar almanın tam zamanı. Seyahatlerde gereksiz masraflardan kaçınmalısınız. Finansal kazancınız ek gelirler ile artıyor finansal taahhütlerinizi yerine getirebileceksiniz.

Kariyer: Bu ay iş hayatınız da sosyal iletişiminiz sizi destekleyecek. İş ortaklarıyla etkileşiminiz sorunsuz geçiyor; yeni iş ilişkileriyle uğraşırken sizden doğru rehberlik alacakları kesin. İş hayatınızda azimli çalışmalarınız ile iyi bir ilerleme olacak. Yaptığınız işte üstleriniz ve yetkin kişilerden büyük destekler alacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Sağlık: Bütün ay normal ve destekleyici olacak. İş yerinde aşırı heyecanlanma nedeniyle, kan değerlerinizde hemoglobin eksikliği sorun olabilir ve buna göre bir diyet yapmanız gerekebilir. Sağlığınızı korumak için sebze tüketmeye özen gösterin.

Öğrenci: Öğrenciler çalışmalarında son derece başarılı olabilecekler bu ay. Çalışmalarınızdaki konsantrasyonunuzun yüksekliği sorumluluklarınızı zamanında bitirmenizi sağlayacak. Öğretmenleriniz, çalışmalara gösterdiğiniz performans ve ilginizden etkilenecek.

Uğurlu tarihler: 1,3,4,5,11,13,14,16,17,19,20,21,24,25,26,27,30.
Dikkat etmeniz gereken tarihler: 2,6,7,8,9,10,12,15,18,22,23,28,29.


Güneş yükselen ya da ay burcu İKİZLER olanlar
Genel: Bu ay iş hayatınızda etkinliklerde küçük çatışmalar yaşayabilirsiniz. Bu durumlarla karşılaşırken diplomatik bir tutum geliştirmelisiniz. Koşullar konusunda huzursuz olabilirsiniz. İşler sizi biraz karışık veya kararsız hale getirecek olsa da öfkenizi kontrol altında tutmalısınız. Duygusal olarak üzgün ve yoğun olabilirsiniz. Aile üyeleriyle ilişkilerinizde stresli durumlar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda yönetimdeki değişiklik nedeniyle iş yerinde zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Aile üyeleri ve eşiniz ile ilgili konularda tek taraflı kararlar almadan iletişime önem vermeye çalışın. Sağlığınızda ise mide rahatsızlıklarından mustarip olabilirsiniz.

Aşk İlişkisi: Aşk hayatınızda, Evli İkizler eşe karşı olan tutumunuzla stresli olabilirsiniz. Ortak ihtiyaçlara öncelik vermelisiniz. İlişkinizin gidişatının olumlu olması için sabırlı davranmak zorundasınız. İlişkisi devam edenler içinde aynı etkiler söz konusu. Her şeyi eşinizden beklemeyin sizde fedakarlık edin ve tartışmak yerine anlaşmaların yollarını aramaya gayret edin. Herhangi bir ilişki içinde olmayanlar ise ay sonuna doğru sürpriz yakınlaşmalar içinde olabilirler.

Finans: Bu ay finansal ilerleme için sizin için ılımlı bir ay olacak. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Arkadaşlarınızdan maddi destek bulacaksınız.
Yeni fikirler ve zamanında eylemler, işinizdeki sıkıntıların üstesinden gelmek için faydalı olacaktır.. Planlarınızı doğru şekilde uygulamak için biraz daha zaman ayırmalısınız. Ortaklarınız varsa bunu sürdürmek için size destek verecekler. Çalıştığınız projelerde değerinizi kanıtlamak için bu süre zarfında bazı zorluklar üstlenmelisiniz. Önemli bir gecikmeden sonra işinizde tanınma elde edersiniz.

Sağlık: Bu ay genel sağlığınız makul olacaktır. Diyete öncelik vermelisiniz. Hava değişimine bağlı solunum ve mideniz ile ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.

Öğrenci: Eğitiminiz de devamsızlığınızdan dolayı ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Asla ödevlerinizi ertelememelisiniz. Kendinize güvensizliğiniz zihinsel aktivitelerinizi olumsuz etkileyebilir. Eğitiminize odaklanmak ve enerji için meditasyon yapın. Motivasyon kazanmak ive destek alabilmek için ebeveynlerden rehberlik almalısınız.

Uğurlu tarihler: 1,3,4,5,13,14,16,17,19,20,21,24,25,26,27,30.
Dikkat edilmesi gereken tarihler: 2,6,7,8,9,10,11,12,15,18,22,23,28,29.Güneş yükselen ya da ay burcu YENGEÇ olanlar
Genel: Bu ay boyunca olumlu değişiklikler ile karşı karşıyasınız. Kendinizi her zamankinden güçlü ve savaşçı hissedeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Çeşitli faaliyetlerde bulunacak ve zorluklarla baş etmeye hazır olacaksınız. Gezilerden ve uzun yolculuklardan keyif alacaksınız. Karşı cinsin dikkatini çekeceğiniz bir aydasınız. Yeni arkadaşlıklar kurabilir ve sosyal çevreyi geliştirebilirsiniz. Bu ay yeni kazanımlara sahip olabilirsiniz. Size her zaman yardımcı olacak doğru arkadaşlarınızın değerini daha iyi anlayacağınız bir aydasınız. Performansınız tüm faaliyetlerde sorunsuz ilerleyecektir. Arkadaşlarınız ve ailenizle kişisel seyahatlerinizin tadını çıkarmanız da mümkün. Sağlığınız tüm gereksinimleriniz için mükemmel ve destekleyici olacaktır.

Aşk İlişkisi: Bu ayki eş ya da sevgiliniz ile geçen ay yaşadığınız gerginliklerden uzaklaşacaksınız ilişkiniz daha sağlıklı olmaya başlayacak. Aile üyeleriyle olan samimi ilişkiniz, problemlerin etkili bir şekilde üstesinden gelmeye yardımcı olacaktır. Aile hayatınızda ki huzur ve memnuniyet ek sorumluluk almanızı teşvik eder. Ailenizde dargınlıklar sona erebilir ve yeniden bir araya gelmeler olabilir. Yeni teklifler, harekete geçmeniz için orijinal görünüyor.

Finans: Finansal olarak, bu ay tam bir koruma altındasınız. Yatırımlarınızla kazançlar elde edeceksiniz. Kişisel ihtiyaçlarınız için ortalama harcama yapacaksınız. Ayrıca arkadaşlarınıza istedikleri gibi maddi yardımda da bulunabileceksiniz. Mali destek sağlama konusunda sınırlarınız dahilinde olmalısınız ve sözlü taahhütlerden kaçınmalısınız. Ay ortasından itibaren kazançlı bir gelişim için ciddi bir şans ile karşılaşmanız mümkün. Ayrıca yaptığınız işte İsim ve şöhret kazanmanız da mümkün. Kariyerdeki sorunlar ortadan kalkacak. Ücret veya ikramiyedeki artış mutluluk verebilir sizlere.

Sağlık: Küçük sağlık sorunları, özellikle eklem ağrıları, sizi rahatsız edecektir.

Öğrenci: Çalışmalardaki başarının tadını çıkarmanız mümkün. Yüksek çalışmalar için yurtdışına taşınmaya yönelik planlarınız doğru şekilde sonuçlanacaktır. Seyahatlerde dikkatli olmalı ve aşırı heyecandan kaçınmalısınız. Ebeveynler başarınızla gurur duyabilir bu ay.


Uğurlu tarihler: 1,3,4,5,8,9,10,11,16,17,19,20,21,24,25,26,27,30.
Dikkatli olunması gereken tarihler: 2,6,7,12,13,14,15,18,22,23,28,29.


Güneş yükselen ya da ay burcu ASLAN olanlar
Genel: Bu sizler için harika bir ay olacak. Pek çok niyetiniz gerçekleşecek. Fikirleriniz birçok noktada kabul görecek. Yaşamınızda çok daha iyi bir gelişme sağlayabilecek büyük kararlar alabileceksiniz. Bu ay borçlarınızı pozitif olarak temizleyebilmelisiniz. Sosyal hizmet yapmaya olan kişisel ilginiz manevi rahatlık kazanmanızı sağlayabilir. Geçmişte yaptığınız iyilikler için akrabalarınızdan samimi ve gerçek takdir destek göreceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Genel olarak sağlığınız da iyi olacak ekim boyunca.

Aşk İlişkisi: Aşk hayatınızda eş ya da sevgiliniz ile kalp bağınız güveniniz tutkunuz çok daha fazla güçlenecek ay boyunca. Birbirinizi destekleyici olmanın getirisi ile daha iyi bir hayatın tadını çıkaracaksınız. Çiftler keyifli zaman geçirecekler ve huzur içinde aşk hayatının tadını çıkarabilirler. Bekar ve ilişkisi olmayan Aslanlar ise hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz bir ilişkiye başlamakta aceleci olmamalısınız.

Finans: Bu finans için güçlü bir ay olacak sizler için. Mükemmel planlarınız ve uygulamalarınız bekleyen borçları ödemenizi ve birikim yapmanızı sağlayabilir. olarak gereksiz harcamalardan tasarruf yapmaktan kaçınacaksınız. Tasarruf yaparak gelecekteki gereksinimler için birikim yapabileceksiniz.

Kariyer: Bu ay içinde kademeli büyüme içinde olacaksınız mümkün olacak. Astlar, işle ilgili olarak sizinle samimi bir etkileşim içinde olacaksınız. İşlerinizi zamanında tamamlayacaksınız. Başarılı olabilecek işler yoluyla yolculuklar yapabilirsiniz. Vazgeçmediğiniz de hedeflerinizde başarılı olacaksınız. Bu ay boyunca güvenceniz sizin varlığınız. Performansınız işinizde takdir edilmenizi ve beklenmedik değişim ve yükselişi beraberinde getirecek sizlere. Meslek hayatınızda işten kaynaklanan bazı sorunlar nedeniyle, telaşlı hissedebilirsiniz. Etkili durumlarla yüzleşme konusunda özgüveninizi artırmalısınız.

Sağlık: Bu ay, enerjik, aktif ve sağlıklı görüneceksiniz.

Öğrenci: Bu ay öğrenciler, çalışmalara katılmanın faydalarını görebilirsiniz talep etmekten ve girişimci olmaktan korkmayın. Bazılarınız bu ay burs ya da maddi yardımlar alabilirler.

Uğurlu tarihler: 1,3,4,5,8,9,10,11,13,16,17,19,20,21,24,25,26,27,30.
Dikkat edilmesi gereken tarihler: 2,6,7,12,14,15,16,18,22,23,28,29.Güneş yükselen ya da ay burcu BAŞAK olanlar
Genel: Bu ay iş hayatınızda hemen her konuda alacağınız kararlar vereceğiniz tepkilerde temkinli olmalısınız. Arkadaşlarınız ve akrabalarınızla iletişimi geliştirmeye öncelik vermelisiniz. Genel faaliyetlerde sıkıntıya neden olabilecek çalışmalarda tembel bir tavır içinde olmamalısınız. Nazik sözleriniz, meslekteki otoritelerden destek almanızı kolaylaştıracaktır. Sosyal çevrenizde yeni ilişkiler kurabilirsiniz… Meseleleri ele alırken diplomatik olmalısınız. Konsantrasyonunuzu artırmak ve işe odaklanmak için dua edin meditasyon yapın ya da sevdiğiniz bir hobiniz ile ilgilenin. Seyahatler bu ay boyunca elverişli olmayabilir sizler için. Yolculuklar sağlık problemlerini artırabilir. Sağlığınız için özel özen göstermelisiniz.

Aşk İlişkileri: Bu sizin için duygusal bir ay olacak. Düşüncelerinizde esnek olmalı ve kafa karışıklıklarından kaçınmalısınız. Güveniniz, eş yay a sevgiliniz ile hassas sorunları çözecektir. Sorunlu bir ilişkiniz olduğunu düşünüyorsanız bu ay boyunda evlilik ya da ilişkinizi sonlandırma konusunda acele karar almamalısınız. Bekar Başaklar da bu ay önceliklerinizi iş ve eğitim hayatınıza vermelisiniz.

Finans: Bu ay, Giderleriniz gelirinizden daha fazla olacaktır. Finansal konularda maliyetlerinizi dikkatlice planlayın. Mümkünse, bazı ticari ilişkilerinizi erteleyin.

Kariyer: Bu ay iş hayatınızda bazı gecikmelerle karşılaşabilirsiniz. İşlerinize odaklanamayabilirsiniz. Astlarla ve özellikle meslektaşlarla yapılan hoş olmayan tartışmalardan kaçınmalısınız Ay boyunca, Sözlü taahhütlerde bulunmayın. Ortaklarla karar alırken ve müzakere yaparken ekibinizle görüşmeden hareket etmeyin.. Her konuyu sabırla ele alın.

Sağlık: Bu ay, sindirim sorunlarından mustarip olabileceğiniz için diyetle ilgilenmelisiniz. Hijyenik olmayan yiyecekler komplikasyonlara neden olabilir. Sağlık sorunlarınızı kontrol etmek için bir doktordan doğru tavsiye alınması gerekir.

Öğrenci: Bu ay tembel tavrınız nedeniyle, zorlanabilirsiniz. Daha etkin olmak adına sorumluluk almalı gelişime açık olmalısınız.


Uğurlu tarihler: 1,3,4,5,8,9,10,11,13,14,16,17,21,24,25,26,27,30.
Dikkat edilmesi gereken tarihler: 2,6,7,12,15,18,19,20,22,23,28,29.


Güneş yükselen ya da ay burcu TERAZİ olanlar
Genel: Ekim sizler için stresli veya gecikmeler ile sizin için mücadelenin yüksek olduğu bir ay olacak. Arkadaşlarla iletişim konusunda açık olmalısınız. Arkadaş çevrenize dikkat etmeli imajınızı düşürebilecek aceleci kararlardan kaçınmalısınız. İşiniz için tanınabilme fırsatları yakalayabilirsiniz. Size bağlı çalışanlara hassas davranışlarınız sizlere daha iyi sonuçlar verecektir. Yanlış anlaşılmadan kaçınmak için aile üyeleriyle ilişkilerde diplomatik olmalısınız. Aktif olarak sosyal etkinliklere katılın. Eğitiminizi tamamlamak için sıkı çalışmalısınız. Arkadaşlarınızla mutlu seyahatlere gidebilirsiniz. Aşk hayatınıza daha fazla özen göstermeli ve sorumluluklara uygun şekilde davranmalısınız.

Aşk İlişkisi: Kişisel yaşamda önemli kararlar almak için uygun bir aydasınız. Eş ya da sevgilinize olan nazik yaklaşımınız huzur bulmanızı ve aşkı sevgiyi beslemenizi sağlayacaktır. Bekar ve ilişkisi olmayan Teraziler bu ay kalıcı bir beraberliğe adım atabilirler.

Finans: Parasal konularda destekleyici bir aydasınız. İhtiyaç duyduğunuz zamanlarda arkadaşlarınızdan finansal destek alabilirsiniz. Bu ay ortalama harcama yapacaksınız. Akrabalarınızdan borç verdiklerinizi ya da hakkınız olan miktarları geri alabileceksiniz. Öfkenizi iş yerinde kontrol etmelisiniz, aksi halde işte hayal kırıklığı yaratacaktır. İş arayanlar istedikleri işe kabul edilebilirler bu ay. Tüm işlerinizi dikkatlice bitirin. Astlardan düzenli olarak destek alacaksınız. İş hayatınızda oldukça iyi fırsatlar olabilir. Tüm çabalarınızda başarı olacak. Yeni denemelerinizde başarılı olabileceksiniz. Tüm görevlerinizi dikkatlice bitirin.

Sağlık: Sağlığınız ay boyunca nötr olacaktır. Abur cubur nedeniyle kolesterolde bir artış olabilir. Başarınız sizi enerjik tutar ve stressiz bir yaşamın tadını çıkarırsınız.

Öğrenci: Öğretmenlerin takdirleri sizi enerjik ve memnun tutar. Uzun zamandır hazırlandığınız sınavlarda başarılı olabilirsiniz.

Uğurlu tarihler: 1,3,4,5,8,9,10,11,13,14,16,17,19,24,26,27,30.
Dikkat edilmesi gereken tarihler: 2,6,7,12,15,18,20,21,22,23,28,29.

Güneş yükselen ya da ay burcu AKREP olanlar
Genel: Bu ay hiç bir konuda hayata kendinize olan güveninizi kaybetmeyin ve her zaman elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın. Her işe öncelik vermeli ve taahhüt edilen zamana göre bunları tamamlamalısınız. Geçmiş çalışmalar ve aktiviteler bu ay sonuç vermeye başlayacaktır. Ekipsel gereksinimlere göre çoklu görevler yapabilirsiniz. Bu pratikte değerinizi ve verimliliğinizi kanıtlamanızı sağlayacaktır. İşinize başarı kazandıran şeyleri alırken kendinizden çok emin davranmalısınız. Yönetim becerileriniz takdir görecektir. Etkili iletişiminiz kazançlı bir promosyon elde etmenizi sağlayabilir.

Aşk İlişkileri: Eş ya da sevgiliniz ile romantik bir dönem geçirebilirsiniz. Coşkulu davranışlarınız aile üyelerinizin destek ve memnuniyetinizi görmenizi sağlayabilir. Keyifli ev hayatı size rahatlık verecektir. Bekar ve ilişkisi olmayan Akrepler hızlı gelişmeler ile aşkın içinde yer alabilirler.

Finans: Finansal taahhütlerde daha fazla hesaplama yapmanın zamanı geldi. Her bir taahhüt, çifte kontrolle uygun bir şekilde yerine getirilebilir olacak sizler için Ekim sizler için başarı ayıdır. Davranışlarınız ile takdir göreceksiniz.

Kariyer:İş ilerlemesi normal olarak devam eder. Konumunuzu iyileştirebilecek beklenmedik karlar elde edeceksiniz. İşletmede sık sık seyahat eder, bu sayede işe yeni işler kazanımlar elde edebilirsiniz. Bu cesaret verici bir dönem olacak. Hedeflerinize en az çabayla ulaşmanız mümkün olacak. Mesleğinizde ilerleme bekleyebilir ve üstlerden destek alabilirsiniz.

Sağlık: Bu ay boyunca sağlığınız nötr olacaktır. Eklem ağrıları çekebilirsiniz. Fiziksel enerjiyi artırmak için kuru meyveler alın. Gereksiz korkularınız kan basıncını artırabilir.

Öğrenci: Bu ay Akrep öğrenciler için başarılı bir ay olacaktır. Ders programını tamamlamanız gerektiğinden, yüksek öğrenime öncelik vermelisiniz. Size destek olacak yeni arkadaşlar edineceksiniz.

Uğurlu tarihler: 1,3,4,5,8,9,10,11,13,14,16,17,19,20,21,25,26,27,30.
Dikkat edilmesi gereken tarihler: 2,6,7,12,15,18,22,23,24,28,29.Güneş yükselen ya da ay burcu YAY olanlar
Genel: Bu ay her konuda acele kararlar almaktan kaçınmalısınız, Aile üyeleriyle iletişim konusunda açık olmalısınız. İşlere katılma konusunda güveninizi kaybetmemelisiniz. Sosyal aktivitelerle uğraşırken diplomatik olmalısınız. Konsantrasyonu geliştirmek ve pratikte odaklanmak için meditasyon yapın.. Samimi çabalarınızla kazançlı çıkmanız mümkün. Kendinize olan güveniniz artacak ve beklemedeki işlerinizi tamamlayacaksınız. Kazancınız artabilir, ancak çok büyük dalgalanmalar da olabilir.

Aşk İlişkileri: Bu ay sizin için prestijli bir ay olacak. Eş yada sevgilinizden çok saygı ve sevgi göreceksiniz. Bir ilişkiyi sürdürmede oldukça enerjik ve aktif olacak ilişkinizi hayatınızın merkezine alabileceksiniz. Ev hayatında, size başarı verebilecek yeni sorumluluklar alma zamanı geldi. Bekar ve ilişkisi olmayan Yaylar ilgi duyduğunuz kişiye duygularınızı ifade edin denemeleriniz sorunsuz bir şekilde sonuçlanacaktır.


Finans: Tüm borçlarınızı kolaylıkla ödeyeceksiniz, bu da finansta önemli ölçüde rahatlama sağlayabilir sizlere. Doğru şekilde para biriktirmeye yatırım yapmaya başlayacaksınız. Sermayeye bağlanacak iç gereksinimlere öncelik vermelisiniz.Mükemmel planlarınız size istenen sonuçları verecek. Meslektaşlarınıza aktif yardımınız hedeflerini tamamlama konusunda destekleyici olabilirler. Pazarlama ve stratejik planlama bu ay boyunca çok gerekli : Bu ay boyunca işiniz için ani artışlar olacak. Hiyerarşi yönetiminden destekleyici durumlar alacaksınız.

Sağlık: Daha enerjik ve mutlu hissedeceksiniz. Size enerji verebilecek meditasyon yapın ve günlük işlerinize odaklanın.

Öğrenci: Öğrencilerin genel etkinliklerini tamamlamaları için doğru zamanlama önem taşımakta. Çalışmalardaki başarınız için ödüller kazanabilirsiniz. Aileniz sizinle gurur duyacaktır

Uğurlu tarihler: 1,3,4,5,8,9,10,11,13,14,16,17,19,20,21,27,30.
Dikkat edilmesi gereken tarihler: 2,6,7,12,15,18,22,23,24,25,26,28,29.


Güneş yükselen ya da ay burcu OĞLAK olanlar
Genel: Bu sizler için en istisnai aylardan biridir. Olumlu devam etmek istediğiniz çalışmalara önem vermelisiniz. Sosyal iletişimi önemseyip geliştirmelisiniz. Profesyonel bir iş hayatınız da kazanımları arttırmak için uzak yerlere gitme zamanı. Mantıksız olacak her türlü harcamaları kontrol etmelisiniz. Gereksiz endişe ve korkulardan kaçınmalısınız. Her işi güvenle ve içtenlikle yapın. İş yerinizdeki sürekli takdirler nedeniyle her eylemde başarı elde edebileceğiniz bir aydasınız. İş hayatınızda ek işler yaparak kazanımlarınızı arttırabilirsiniz.

Aşk İlişkisi: Aşk hayatınızı yapılandırabileceğiniz bir aydasınız küçük rahatsızlıkları büyütmeyin. Eş ya da sevgilinize samimiyetinizle güven verip karşılıklı aşkın keyfini şükrünü yaşayabilirsiniz Eş ya da sevgilinizin rahatsızlıklarına anlayışla yaklaşmanın karşılığını aşkla alabilirsiniz. Bekar Oğlarklar sürpriz teklifler alabilirsiniz.

Finans: Bu ay finansal istikrarınız sürekli olarak iyi olacak. Mazlum hikayeler ile karşınıza gelen yakınlarınıza arkadaşlarınıza finansal yardım da bulunmaktan kaçınmalısınız. KANDIRILABİLİRSİNİZ. Bankalardan ekonomik faydalar elde edebilirsiniz. Finansmandaki istikrar, beklentinize göre geliştirilebilir. Bu ay iş hayatınızda davranışlarınızla istenen tanıma ve popülerliği kazanacaksınız. Akıllı kararlarınız iş ortaklarınız tarafından kabul görecektir. Sizin adınıza programlara katılmak için seyahat etmek için ekip üyelerinize öncelik vermelisiniz.

Sağlık: Bu ay sindirim ve gastrik sorunlar yaşayabilirsiniz.. Fiziksel egzersizler yapmak sizi zinde tutacaktır.

Öğrenci: Öğrenciler çalışmalarındaki konsantrasyonlarını dengeleyebileceklerdir. Bazılarınız yüksek öğrenimde büyük başarılar elde edebilirsiniz.


Uğurlu tarihler: 1,3,4,5,8,9,10,11,13,14,16,17,19,20,21,24,25,26,27,30.
Dikkat edilmesi gereken tarihler: 2,6,7,12,15,18,22,23,28,29.

Güneş yükselen ya da ay burcu KOVA olanlar
Genel: Ekim sizler için parlak bir ay olacak. İşlerinize öncelik vermeli ve tembel tavırlardan kaçınmalısınız. İnsanlar tavsiyeniz için gelebilir ve onları uygun şekilde yönlendirebilirsiniz. Ev hayatınız her zamanki rutininde devam edecek. Doğru sonuçlar alabilmek için kişisel yaşamda dostça bir atmosfer geliştirmelisiniz. Sağlığınız nötr olacak. Diyetinize öncelik vermelisiniz aksi halde kilo sorunu yaşamanız mümkün.

Aşk İlişki: Bu ay eş ya da sevgilinize duygularınızı beklentilerinizi ifade etmeli düşüncelerinizi kendinize saklamamalı açık sözlü olmalı ve ilişkinizi daha iyi seviyelere taşımak için çabalamalısınız emin olun buna değecek. Bekar ve ilişkisi olmayan kovalar eski eş ya da sevgilinizin tekrar geri dönme isteği ile karşılaşabilirsiniz dikkat edin ve anlık kararlar vermeyin ona vereceğiniz şans sizin en büyük pişmanlığınız olabilir.

Finans: Finansal konularda gerçek dostlarını ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak destekte bulunabilirler. İşiniz ile ilgili konularda endişelenmeyin, çabalarınız yakın zamanda sonuç verecektir. Sonuçlarda iyileşme için iş yerinde olumlu ilişkilerinizi sürdürmelisiniz. Astlarla iç iletişiminiz sağlıklı olmalı ve her doğruyu her yerde söylememelisiniz. Ay ortasında karşı karşıya kalabileceğiniz bazı sorunlar olabileceğinden işlere konsantre olmalısınız.

Sağlık: Basit egzersizler gününüzü aktif ve taze tutabilir. Bazılarınız daha iyi sonuçlar almak için yoga derslerine katılabilirsiniz.

Öğrenci: Eğitiminizin özel dikkat gerektirdiği bir aydasınız. Ders programını doğru şekilde tamamlayacaksınız, ancak başarınızdan memnun kalmayabilirsiniz. Çalışmalarınıza önümüzdeki dönemde fayda sağlayacak olan aynı ruh hali ile devam ettirin. Aileniz değerli önerilerde bulunabilir; dikkate almalısınız.


Uğurlu tarihler: 3,4,5,8,9,10,11,13,14,16,17,19,20,21,24,25,26,27.
Dikkat edilmesi gereken tarihler: 1,2,6,7,12,15,18,22,23,28,29,30.

Güneş yükselen ya da ay burcu BALIK olanlar
Genel: Ekim sizler için için oldukça dalgalı bir ay olabilir. Genel çalışmalardan bile daha memnun hissedebilirsiniz. Olumlu tutumunuz iyi bir itibar kazanmanızı sağlayabilir. Yeter ki başkaları ile değil kendiniz ile yarışın. Herkesi mutlu eden aile gereksinimlerine öncelik vereceksiniz. Tüm çalışmalarınızda daha fazla enerji ve huzur alabileceğiniz azim sizde var bunu kullanın. İlahi kuvvetten güç elde etmek için manevi yolculuklar yapabilirsiniz. Aile hayatınızda mutlu olmak sizler aktif kılacaktır. Olumlu denemelerinizle uzun süredir hayalini kurduğunuz uluslararası seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu ay bir mülk satın alma şansınız olacak.

Aşk İlişkisi: Aşk ilişkileriniz sorunsuz gidecektir. AŞK a küskün olanlar aşkı tüm gerçekliği ile yaşayacağınız kişi ile yollarınız kesişebilir. Kıymet bilin ve korkularınızı alt edin. Evli ve ilişkisi devam eden Balık burçları ilişkinizi anlayış ve dinlemeyi bilen tavrınız ile pozitif olarak sürdüreceksiniz.

Finans: Finansal gelişme bu ay sizi mutlu edecektir.. Başlıca borç sorunlarınız şüphesiz giderilecektir. Bir mülk satın almak için kredi alabilir hayalinizi gerçeğe çevirebilirsiniz. İşiniz için kazanımlarınızı arttırma şansınız olabilir. Hizmetinizin daha iyi tanınması için işiniz ile ilgili hiç bir kararı uygulamayı atlamamalı ertelememelisiniz. Ortaklarınız ayrıca iş hayatınıza başarı katan bazı projeler getirebilirler sizlere.

Sağlık: Sağlığınız için, Ev yapımı yiyecekleri tercih etmeli ve seyahat sırasında yağlı yiyeceklerden uzak durmaya çalışmalısınız.

Öğrenci: Bu ay eğitim konusunda planlarınızı biraz stres söz konusu olsa da çözümleyebilirsiniz. Öğretmenleriniz eğitim konusunda doğru rehberlik edecektir sizlere dinlemelisiniz. Okul işlevlerinin çekim merkezi siz olacaksınız ve öğrenci arkadaşlarınız çoğu sizi takip edebilir Sınıfının takım lideri olabilirsiniz.


Uğurlu tarihler: 1,5,8,9,10,11,13,14,16,17,19,20,21,24,25,26,27,30.
Dikkat edilmesi gereken tarihler: 2,3,4,6,7,12,15,18,22,23,28,29.


Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.