Haftalık Burç Yorumları | 23-29 Eylül 2019

YÜKSELEN KOÇ

Enerjik, verimli ve hareketli bir hafta sizi bekliyor. sosyal alanda ön planda olabilir, bulunduğunuz ortamlarda yeni insanlarla tanışabilir ve fikirsel olarak sizi besleyecek sohbetler içinde bulabilirsiniz kendinizi. Perşembe ve Cuma günleri çalışma hayatınızla ilgili konular ön plana çıkabilir, toplantı ve görüşmeler yapabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konularda düzenlemeler yapmanız da mümkün. Hafta sonu itibariyle olumlu enerjiler kendini iyice hissettirmeye başlayacak ve ilişkilerinizde güzel gelişmeler sizi hayli keyiflendirecek gibi görünüyor. Eşinizle yapacağınız planlar, geleceğe dair alacağınız kararlar için çok uygun zamanlar. Evlilik kararları ve teklifler bu hafta siz koçları hayli mutlu edecek. Kuracağınız her türlü ortaklıkta şanslı etkiler sizinle birlikte. Beraber olduğunuz kişiyle sevginizin ve bağınızın kuvvetlendiğini hissedeceksiniz.

 

YÜKSELEN BOĞA

Hafta ortasına kadar ev ve aile konuları ön planda olabilir. Evinizle ilgili düzenlemeler yapabilir, ailenizle zaman geçirebilir ya da büyüklerinizle bir araya gelebilirsiniz. Çocuklar ve diğer aile fertlerini ilgilendiren konularda sorumluluklar alabilir, bazı konuları netleştirebilirsiniz. Cumartesi gerçekleşecek yeni ayla birlikte rutin hayatınız, çalışma ortamınız, sağlığınız ve hizmet aldığınız tüm alanlarda belirgin ve olumlu etkiler kendini gösterecek, kendinizi daha rahat hissedebileceksiniz. Kişisel  bakım ve fiziksel sağlığınızı ilgilendiren konularda destekleyici enerjiler altındasınız. Spor ve diyete başlayabilir, sıkıntılarınız varsa alternatif tedavi yöntemleri deneyebilirsiniz. Çalışma hayatınızda yeni fırsatlar elde edebilir, iş arkadaşlarınızla verimli zaman geçirebilirsiniz. Eviniz yada iş yerinize yeni bir çalışan alabilir ve karşılıklı fayda sağlayabilirsiniz.

 

YÜKSELEN İKİZLER

Kısa seyahatler, iş görüşmeleri, ticari anlaşmalar, yeni eğitimler ve yakın çevrenizle gerçekleştireceğiniz sosyal faaliyetler hafta ortasına kadar sizi fazlasıyla meşgul edebilir ancak bu durumun size maddi manevi getirileri hayli büyük olacak gibi görünüyor. Yeni ortam ve kişilerle bir araya gelmeniz duygusal olarak güzel fırsatlar yakalamanıza vesile olabilir. Perşembe ve Cuma günleri evinize vakit ayırabilir temizlik ve düzenleme işleriyle ilgilenebilirsiniz. Hafta sonu bir çok konuda şanslı etkiler aldığınız günlere giriyorsunuz. Aşk, romantizm, eğlence, sanat ve yeteneklerinizle ilgili olumlu gelişmeleri deneyimleyeceğiniz güzel zamanlar sizleri bekliyor. Çocuk sahibi olmak isteyenler için uygun olan bu dönem, müjdeli haberler almanız mümkün.

 

YÜKSELEN YENGEÇ

Haftaya parasal konular, kazançlar, harcamalar gibi konularla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Mali konulardaki analizlerinizi yaptıktan sonra gündeminiz yine anlaşmalar ve ticari girişimler olsa da daha sosyal, eğlenceli ortamlar içine girmeniz de mümkün. Alacağınız bir eğitim size keyif ve yeni bir sosyal çevre verebilir. Sevdiklerinizle katılacağınız organizasyonlarda keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Hafta sonu ilginiz  ve enerjinizi evinize yöneltebilir, dekorasyon, tadilat ve taşınma işeriyle ilgilenebilirsiniz. Evinizde ailenizle birlikte huzurunuzun artacağı bir döneme giriyorsunuz. Ekim ortasına kadar bu olumlu etkiler devrede olacak.

 

YÜKSELEN ASLAN

Haftaya duygusal olarak daha etkin ve güçlü şekilde başlayabilirsiniz. Duygusal hassasiyetiniz fazla olsa da bu durum size birçok konuda katkı sunabilir. Perşembeye kadar olan sürede kişisel bakımınızla ilgilenebilir, kuaföre gidebilir ya da yeni sezon alışverişi yapabilirsiniz. Hafta sonu sosyal ilişkilerinizin artacağı, birçok farklı insanla bir araya gelebileceğiniz, iletişimi yüksek ve bir o kadar da verimli zamanlar geçirebilirsiniz. Arkadaş, akraba ve komşularla bir araya gelebilir, ilişkilerinizi güçlendirebilir ve beraber bolca gezebilirsiniz. Yeni bir eğitime başlamak, araba ya da cep telefonu almak için de uygun bir zaman. Sosyal medyada popülerliğiniz artıyor.

 

YÜKSELEN BAŞAK

Hafta ortasına kadar kendinizi güçsüz ve hassas hissedebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Biraz içe dönüp dinlenmek size gereken enerjiyi verecek ve haftanın son günleri kendinizi enerjik ve daha cesur hissedeceksiniz. Cumartesi gerçekleşecek yeni ayla birlikte parasal konularda olumlu etkiler alacağınız bir döneme giriyor ve şanslı etkileri gözlemlemeye başlıyorsunuz. Kazancınızı arttıracak girişimler, yeni iş fırsatları ve yatırımlar konusunda güzel enerjiler alacağınız bu zamanlar çevreniz ve ailenizden parasal destek görmeniz de mümkün. Yeni bir gayrimenkul edinebilirsiniz.

 

YÜKSELEN TERAZİ

Birçok gezegenin burcunuzda bir araya gelmesiyle birlikte hayatınız hayli hareketlenecek ve pozitif bir çok gelişmeye şahit olacaksınız. Görünüşünüz, özgüveniniz ve iletişimizdeki güçle birlikte dikkatleri üzerinize çekmek ve insanları etkilemek konusunda muhteşem etkiler altındasınız. Zarafet, estetik ve sanat gibi konularda adeta parlıyorsunuz. Kariyer ve parasal alanlarda güzel gelişmeler, yeni başlangıç ve fırsatlar yakalamanız mümkün. Bu dönem hayatınıza eğlence ve sosyalliği bol bol katmalı ve duygusal olarak da bu durumun nimetlerinden faydalanmalısınız. Aşk hayatınız hareketleniyor.

 

YÜKSELEN AKREP

Hafta ortasına kadar işinizde kendinizi göstereceğiniz ve beraber çalıştığınız kişilerle daha uyumlu çalışabileceğiniz etkiler altındasınız. Davet, organizasyon ve toplantılar içinde bulunacağınız bu dönem grup çalışmalarında verimli olabilir, ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Hafta sonu başlayacak ve ekimin ilk haftasına kadar olan süreçte kendinize yönelmeniz, içinize dönüp hayatınızın muhasebesini yapmanız gereken zamanlar içinde olacaksınız. İzin alıp ortamınızdan uzaklaşmanız, yalnız kalıp ruhsal çalışmalar yapmanız sizi daha iyi hissettirecektir. Manevi yönünüzün ve ilahi bağlantınızın yüksek olacağı bu dönem bol bol dua etmeyi ihmal etmemeli, spritüel yanınızı güçlendirecek ritüeller yapmaya gayret etmelisiniz. Hislerinizi ve sevgilerinizi dinleyin.

 

 

 

YÜKSELEN YAY

Eğitim, hukuk ve akademik konulara dair gündemler içinde olabilirsiniz haftanın ilk günleri. Basın yayın, reklam ve duyuru gibi işlerde kolaylaştırıcı etkiler alabilirsiniz bu dönem. Kariyerinizle ilgili sorumluklar almanız, iş vereninizle sorunlar yaşamanız da mümkün. Annenizle ilgili konularda da zıtlaşmalar olabilir. Hafta sonu itibariyle yepyeni fırsatlar elde edebileceğiniz, kültürel yönü yüksek ve maddi manevi bir çok gelişmeye açık ortamlar içinde olabilirsiniz. Tanışacağınız kişiler size ilham ve destek verebilir, keyifli organizasyonlara dahil olabilir, yeni bir iş ve aşk fırsatı yakalayabilirsiniz. Sanatsal faaliyetlerden çok keyif alabilirsiniz bu dönem. Kendinizi bu yönde besleyin ve haftanın tadını çıkarın.

 

YÜKSELEN OĞLAK

Haftaya ortaklaşa paralar ve başkalarından elde ettiğiniz gelirlerle ilgili belirsizlikleri çözerek başlayacak, kredi ve ödemelerle ilgili konuları netleştirebileceksiniz. Size maddi manevi yük olan durumlardan kurtulabilirsiniz artık. Kariyerinizde yeni başlangıçlar yapacağınız, gelişiminize katkı sunacak iş fırsatları yakalayabilir, hayatınızı yeniden düzenleyebilirsiniz. Yeni bir işe başlayabilir veya kariyerinizde bambaşka bir yola girebilirsiniz. Siz sorumluluklarınızı yerine getirmeye devam ettikçe olumlu anlamda desteklenmeye devam edeceksiniz. Fikirsel olarak sizi olgunlaştıracak her türlü araştırma ve eğitim için güzel zamanlar, değerlendirin.

 

YÜKSELEN KOVA

Hafta başında eşiniz yada ortaklarınızla ilgili bazı konuları çözümleyebilir, sonrasında parasal konular ve ödemelerle ilgi düzenlemeler yaparak işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Cumartesi gerçekleşecek yeni ayla birlikte uzak seyahatler, uluslararası görüşmeler, akademik ve hukuksal konulara doğru sürüklenecek ve bu konularla ilgili önemli kararlar alacaksınız. Bu dönem yurt dışında yaşama kararı vermeniz de mümkün. Vize ve pasaport işleri için hafta sonundan sonraki günlerde kolaylaştırıcı etkiler var. Hakkınızı aradığınız bir konuda dava açmak için yeni aydan sonraki zamanı değerlendirebilirsiniz. Reklam ve tanıtım işlerinizi de bu zaman diliminde gerçekleştirebilirsiniz.

 

YÜKSELEN BALIK

Sağlığınızla ilgili konularda girişim yaparak haftaya başlayabilir, rutin hayatınıza yeni alışkanlıklar katabilirsiniz. Spor bu konuda en iyi alternatiflerden biri. Cumaya kadar olan sürede eşiniz ya da ortaklarınızla ilgili olumlu gündemler içinde olabilirsiniz, küçük çatışmalar yaşamanız da mümkün. Hafta sonuyla birlikte parasal konularda şanslı etkiler alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Ortak gelirlerden elde edebileceğiniz kazançlarda güzel gelişmeler olabilir, eşinizin gelirinde artış yaşanabilir. Kredi, miras ve burs gibi konularda beklediğiniz fırsatı elde edebilirsiniz. Sponsor arayanlar da bu zamanı değerlendirebilir.


Sevgiyle kalın

Astrolog Şeniz Çelebi