Nisan ayında İkizler burçlarını neler bekliyor?

Bu ay, duygularınızı yeterince iyi ifade edememiş olmanın getirdiği stres nedeniyle aşırı yemek yeme eğiliminde olabilirsiniz. Dikkatli olun, ay sonunda alınan kilolar sadece fiziksel değil ruhsal olarak da sizleri fazlası ile rahatsız edebilir. Endişelerinizi hafifletmenin farklı yollarını aramalı, spor ve manevi anlamda rahatlayacağınız aktivitelere yönelmelisiniz.  

20 Nisan 2019'dan itibaren değişim ve geleceğiniz konusunda çok daha enerjili ve beklenmedik bir şekilde güvende hissedeceğiniz enerjiler hâkim olmakta. Ruhunuzu iyileştirmek ve ruhunuzu yenilemek için kendinize zaman ayırın, çünkü 20 Nisan'dan itibaren Venüs izolasyon, fedakarlık, aynı zamanda bilinçaltı ve şifa ile ilgili konularda yolunuzu bulmanızı sağlayacak enerjileri getiriyor sizlere.

Jüpiter 10 Nisan 2019’da geri hareketine başlıyor ve 12 Ağustos 2019’a kadar, ortaklıklar evlilik ve uzun vadeli ilişkilerinizi gözden geçirmek için sizleri uyanışa eriştirecek. Evliyseniz, sorunlar varsa iyileştirebilir. Tek taraflı fedakârlıklar ile sürdürdüğünüz bir ilişkinin içindeyseniz daha fazla dayanamayarak bitirip, yeni başlangıçlar için özgür olmayı seçebilirsiniz. Karşılıklı sevgi-saygı olan ilişkilerin ise daha fazla emekle yeniden şekillenmesi mümkün. Sevginizi büyütmek için yollar bulun ve kuru bir toprak haline gelmiş olan ilişkinizi çiçeklendirin.

Jüpiter’in geri hareketi bazı İkizler burçlarının evlenme ya da boşanma planlarını tekrar gözden geçirmeleri için iyi bir neden olabilir. Geçmiş sizlere ilham verebilir; bitmeyen gelgitlerinizden kurtulabilirsiniz. Ayrıca bu enerji altında eski eş ya da sevgilinizin tekrar hayatınızda yer almaya çalışması ile karşılaşabilirsiniz. Neden ayrıldığınızı tüm ciddiyeti ile göz önünde bulundurun ve başkalarının size vermediği ikinci şansı hak etmeyen birine vermeden önce her şeyi enine boyuna düşünerek hareket edin.

Sosyal yaşamları Nisan 2019’da gezegenlerin iyi aktive olmasına rağmen, çoğu bekâr İkizler, yeni ilişkilere başlama noktasında daha temkinli hareket edeceklerdir. Ancak, 19 Nisan 2019’dan sonra kararlarınız ve duygularınız netleşmeye başlayacaktır. Bu zorunluluk, Venüs'ün yansıması ile daha güçlü bir hal alabilir. Ani bir çekim için içinde olabilirsiniz. Bazı İkizler burçları için bu beklenmeyen cazibe uzun süredir heyecanını yitirmiş bir ilişkinin sona ermesine neden olabilir.

Kariyer ve Finans

Mars enerjisi ile kariyer ve finansal konularda daha bağımsız ve yenilik için istekli olacaksınız. Eğer çok itici, fazla agresif ve dağınık olmazsanız, iş yerinizde iyi bir izlenim bırakabilirsiniz; grup projesinin bir parçası olarak meslektaşlarınız arasında öne çıkabilirsiniz.

Bir iş arıyorsanız, kendinizi potansiyel işvereninizin aday listesinin en üstüne nasıl yerleştireceğinizi tam olarak bilirsiniz. Daha etkin bir kariyer yapmayı veya kendi işinizi sürdürmeyi düşünüyorsanız, olasılıklar sizin lehinizedir ancak beklentilerinizin bir kısmını ayarlamanız gerekir. Aksi halde, kaydettiğiniz ilerlemenin tadını çıkarmayı başaramazsınız ve yaptığınız şeyi yeterince iyi ve tatmin edici bulmayabilirsiniz.

Jüpiter, 10 Nisan 2019’dan sonra doğum haritalarınızda 7.evinizde eski haline döndüğünde, dernekler veya işbirlikleri konusunda dikkatli olun. Ortaklıklarınızı değerlendirmeli ve herhangi bir şansa son verilmemesi gerektiğine karar verebilirsiniz.

Paraya gelince; Plüton ve Satürn'ün doğum haritalarınızdaki 8. evinizde 24-30 Nisan 2019 tarihlerinde geri hareketlerine başlaması ile parasal büyüme beklerken ya da ödünç verdiğiniz parayı geri almayı umarak, olağanüstü bir ilerleme kaydetmeyi beklemeyin.