Gökyüzü enerjilerinin bizlere bu haftaki mesajı

Gökyüzü enerjilerinin bizlere bu haftaki mesajı

“Sadece evin yolunu bulabilmiş olanlar bu yolu başkalarına gösterebilir. Kendi yolunu kaybetmiş bir kişi kötü bir rehberdir. Bilgisi olmayanların iyi niyetli oldukları sürece dünyaya iyilik edeceklerine inanan eşitlikçi iddiayı geçersiz kılan da bu gerçektir. Uzun vadede yalnızca bilenler işe yarar, iyilikler sunabilir, çünkü onlar yürüdükleri için yolu bilen kişilerdir.”
Carl Gustav JUNG

Kendi yolunu bulamayanların negatif enerji alanından çıkıp gerçekleri idrak etmek adına iradelerini kalplerinin derinliklerinde kendilerini besleyen duygularını kararlılık ile ortaya koymalılar.

Dünyada ve ülkemizde karışık veya kutuplaşmış düşüncelerden dolayı pek çok kişinin hislerini paylaşmayı zorlaştırıyor. Bu konum genel olarak, düşüncelerde empati eksikliğinden, bencil veya aşırı derecede rasyonel olunabileceği anlamına geliyor. Tartışmalar; yanlış anlaşılma, fanatizm, vatanseverlik veya ırkçılık gibi duygusal önyargılardan kaynaklanabilir. Hassas kutsal değerlerde uzlaşmacı bir tutum içinde olmak ötekileştirmeden, sınıflandırmadan, saygı duyarak anlamaya çalışmak tartışmaların önüne geçecektir. Unutmamalıyız ki evren zıtlıklar ilkesi artı ve eksi ile bir bütündür. Bizler de ten rengimiz, düşüncelerimiz, inançlarımız, tavır ve seçimlerimizle, birbirimizden farklılıklarımızla bir bütünüz. Ayrıştırmalardan uzak durmamız önemli! Uzlaşmacı bir tutum içinde olmak, ötekileştirmeden, sınıflandırmadan, saygı duyarak anlamaya çalışmak tartışmaların önüne geçecektir. Şiddet mağduru kadın ve çocuklar için değişim dönüşüm enerjisi hakim gökyüzünde. Tüm dünyada insani değerlerin, sevginin önemini kavramamız gereken, dünyamıza ve yaşamımıza değer verip, bireysel anlamda hayatta sorumluluk almamız gerektiğinin farkına varmamız gerekiyor. Gün geçirmeye değil günü yaşanabilir kılmaya, dolu dolu yaşamaya çalışmamız gereken dünya ve evrenin bizlere verdiği mesajları duyarak sevgi makamından konuşup, yaşamamız gerekiyor. İnsan olmanın daha doğrusu salih insan olmanın getirdiği, unuttuğumuz, uzaklaştığımız değerlerimizi yeniden hatırlayacağımız, teknolojinin büyülü dünyasında kaybettiğimiz ruhumuzu yeniden diriltmemiz için uyanışa geçeceğimiz bu anlamda beslenmek için çaba göstereceğimiz özel bir haftadayız. Bireysel anlamda farkındalığımız ve insani değerlerimiz ölçüsünde uyanışa geçeceğimiz kendi çabalarımızın daha yoğun bir şekilde ön plana çıkacağı şükrün sabrın merhamet ve paylaşmanın ilahi aşkın ön plana çıkacağı enerjiler uyananlara rehberlik edip ışık olup karanlıklarını aydınlatacak enerjiler ile karşı karşıyayız.
Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...


Dr.Astrolog Şenay DEVİ
İletişim:+902125833275
GSM:+905392061953