İSTANBUL COFFEE FESTİVAL “MODASI”

İSTANBUL COFFEE FESTİVAL “MODASI”

Öncelikle hem bir organizatör hem de moda tasarımı mezunu olmamla birlikte; şehrin ve sektörlerin nabzını tutan etkinliklerin detaylarını, en popüler mekanları ve benim için etkinliklerin en tamamlayıcı unsuru olan kıyafet kombinlerini bir bütün haliyle sizlerle paylaşmak büyük bir mutluluk olacağını söylemek istiyorum.  

Festivale katılan Nescafe, Starbucks, Kuru Kahveci Mehmet Efendi, Arçelik, Bosch, Siemens, Walter’s Coffee Roastery, Godiva gibi birçok marka tabiri caizse kuru kuru festivale katılmıyor. Çoğu marka farklı etkinlikler ile günü katılımcılar için interaktif kılacak aktiviteler gerçekleştiriyor. Dolayısıyla sosyal medya İstanbul Coffee Festival günlerinde markaların sunmuş olduğu bu jestlerle, fotoğraf çekilme alanlarında verdiğimiz pozlarla dolup taşıyor.

Hem marka bilinirliğinin ve sürdürülebilirliğinin sağlanmasına hem de festivalin daha da büyümesine katkıda bulunan geçen yıl deneyimlediğim birkaç örneği sizlerle paylaşmak istiyorum.


PEKİ NE GİYECEĞİZ GİDERKEN?         

Benim için festival demek rahatlık demek. Şortlar, jeanler, crop top ile tamamladığım kombinler.. Daha az makyaj ve daha rahat hareket etmek demek. Aslında festival demek kendi ruhunu yansıtmak demek.. Benim ruhumdakiler aşağıda, peki sizin ruhunuzdakiler? Hepsini bu yıl ki #istanbulcoffeefestival hashtag’inde takip ediyor olacağım. Yaz ve RahatlığınTanımı Şortlar


Şortlar tabii ki festivallerin olmazsa olmazı. Kombinlerken ister gömlek ister sweatshirt, askılı bluzlar.. Birçok alternatif kullanabilirsiniz.

 Soğuk Havaya Şıklık Katan Hırkalar


Hırkalar Eylül’ün pek dengeli olmayan havası için en uygun seçenek! Küçükçiftlik Park’ı birçok kez deneyimlediğimden yanınıza mutlaka hırka veya sizi akşam serininden koruyacak bir şeyler almanızı öneririm. Ama tabii benim tercihim mevsimlik hırkalarla festival havasına uygun o salaş görüntüyü oluşturmak!

Kurtarıcı Parça; Jeanler!


Bildiğimiz üzere son zamanlarda hayatımıza oldukça hızlı geri geldi ve hangi modelini giyersek giyelim gündeme uygun bir görünümü yakalıyoruz. Jean Pantolonlar en az şort kadar sizi rahat ettirecektir ve yakışmayan birini hiç görmedim desem yeridir! Yalnızca özellikle boyu çok uzun olmayanların paçaları katlı modeller yerine, ucu katlı olmayıp düz olan modeller tercih etmelerini öneririm.